Жіночі емоції: як реагувати на образу?

жіночі емоції: як реагувати на образу?

Вам знадобиться
 • Гідна поведінка
 • Поради
Інструкція
 • . 1

  Жінки за своєю суттю дуже емоційні. Ця якість у прекрасної половини людства розвинений набагато краще, ніж у чоловічої особини. Тому що в суспільстві чоловікам не прийнято показувати свої емоції. Такі прояви вважаються слабкістю. А от жінки навпаки. Адже як каже прислів’я: жіноча сила в її слабкості. Це всі теорії. На практиці рівень прояву емоцій може переходити за рамки адекватності. Варто тільки образити жінку, і реакція не змусить себе довго чекати. Вона не стане довго роздумувати, як реагувати на образу. Адже на першому місці у жінок емоції, а вже потім логіка.

 • . 2

  Проявляти емоції і реагувати на образу можна по різному. Привілей жінок показувати свої почуття, все ж повинна відповідати певної поведінки. А саме: вміння контролювати свої емоції в момент стресовій ситуації. Цьому варто повчитися у чоловіків.

 • . 3

  Стриманість і гідна поведінка — це правильна реакція на образу або стрес. Ідеальна реакція — ігнорувати образу і тим більше її джерело. Важливо для досвіду в майбутньому: взяти до відома, проаналізувати. Тільки в цьому випадку ефективність сто відсоткова. Якщо образа навмисна: то кривдник залишиться в здивуванні й розгубленості. А жінка збереже свої нерви і придбає цінний досвід. Тому не варто ламати голову, як помститися чоловікові за образу, потрібно просто ігнорувати!

 • . 4

  Не все так просто в житті, як написано. Ігнорувати образу — це еталон до якого варто прагнути. З часом кривдників буде менше або взагалі не стане. Так як негативні емоції харчуються нервами. А якщо реакція на образу відсутній або вона не значна, то і нерви не витрачаються. Варто над цим замислитися! Прийняття даної теорії допоможе зрозуміти, як позбутися від почуття образи і при цьому зберегти свої нерви. У будь-якій суперечці немає переможців, як і немає переможених. Напруга, негатив, боротьба — усе це джерела негативних емоцій. Емоції необхідно висловлювати так, як актриса на сцені. Тільки зовнішній прояв, яке не викличе негативу всередині. У жінок акторська майстерність — це природжений. Не можна забувати про це таланті. Грати потрібно від душі, що б всі повірили. Ця гра допоможе з легкістю зрозуміти як побороти образу в наслідку.

 • . 5

  Треба підіграти кривднику. Особливо якщо це чоловік. Особливо якщо він ображає навмисно. Ця маленька хитрість, збереже його чоловічу гідність і її нерви. Іноді це необхідно, якщо враховувати, як важливо для чоловічої статі відчувати себе переможцем. Мудра і досвідчена жінка саме так і вчинить. Існує багато способів, як показати образу.

 • . 6

  Якщо жінка знає чоловіка — кривдника довгий час, напевно їй відомі його слабкості. Саме — це потрібна кнопка. Обов’язково потрібно з’ясувати стосунки в розмові віч-на-віч. Головне бути спокійною, але напористою. Не дозволяти себе перебивати і відводити розмову в сторону. Потрібно говорити про свої емоції, почуття, думки. Але робити все це, як би спостерігаючи з боку. Важливо пам’ятати, тільки зовнішній прояв без негативу всередині.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :