Жіночі поради: як повернути коханого?

жіночі поради: як повернути коханого?

Вам знадобиться
 • Бажання повернути коханого
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж починати активні дії з повернення коханої людини потрібно вирішити для себе, чи дійсно це потрібно і чи можливо. Так, якщо відносини були нервовими, і доводилося терпіти приниження та образи, то навіщо тоді знову повертатися до всього цього? А якщо улюблений пішов до іншої, наплювавши в душу, то навряд чи таке вдасться забути, навіть якщо він повернеться.

 • . 2

  І все ж якщо вирішено повертати другу половину, то зробити це допоможуть поради, як повернути коханого. Один з них такий: потрібно припинити спілкування. Так-так, саме так. Якщо набридати і постійно нагадувати про себе, то можна домогтися зворотного ефекту і просто-напросто огиднути колишній другій половині. Та й психологія чоловіків така, що їм необхідно завойовувати представниць слабкої статі.

 • . 3

  Не треба показувати своїх почуттів. Багато порахують таку пораду абсурдним, але він корисний. Вся справа в чоловічій логіці і психології. Справжній самець не любить сліз і сопель. Та й кому сподобається заплакана і валявся в ногах з визнаннями в любові дама. Нікому. До речі, ця рада допоможе розібратися в тому, як повернути чоловіка. Поради психолога містять чимало інформації про те, що почуття напоказ — не кращий варіант.

 • . 4

  Ще один виверт. Потрібно зробити так, щоб колишній коханий забув вдома у покинутої жінки якусь важливу річ. Це — зайвий привід для зустрічі. І до такого імпровізованого побачення дівчина, яка хоче повернути коханого, повинна підготуватися грунтовно. Часом такі жіночі хитрощі, як приспущена бретелька, оголене стегно або сексуальний халатик спрацьовують.

 • . 5

  Потрібно позбутися шкідливих звичок і стати ідеалом для колишнього. Як кинути палити? Поради досвідчених людей допоможуть. Як перестати гризти нігті? Можна зробити приголомшливий манікюр. Загалом, дама повинна стати тією, про яку чоловік, який кинув її, міг тільки мріяти. І він неодмінно пошкодує про скоєне і напевно сам зробить спробу все повернути.

 • . 6

  Також потрібно змінитися зовні і внутрішньо. Гардероб, зачіска, фігура, макіяж — все має бути іншим, новим і незвичайним. Це, можливо, дозволить дівчині закохати в себе колишнього чоловіка заново. Адже такий він її ще не знав, а значить, йому напевно стане цікаво дізнатися. І не варто забувати про поведінку, звички. Адже нова оболонка вимагає іншого змісту. Багатьом дівчатам, що слідував цій раді, вдавалося не просто повернути відносини, а буквально почати їх заново! До речі, якщо потрібно дізнатися, як стати стервою, поради зводяться до того, що треба жити для себе і бути незалежною. Такі жінки багатьом подобаються.

 • . 7

  7. І останній, але дуже важливий рада. Потрібно стати щасливою! Побачивши іскри в очах колишньої пасії, напевно чоловік буде здивований і захоче розділити це щастя. Якщо дівчина буде жити в своє задоволення, то молода людина зрозуміє, що вона не стане його «пиляти» або благати повернутися. А це може зачепити настільки, що спалахне ревнощі, яка дуже часто призводить до возз’єднання пар.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :