Жіночий помста: як помститися чоловікові за образу?

жіноча помста: як помститися чоловікові за образу?

Вам знадобиться
 • Презирство
 • Маленькі витівки
 • Слабке місце
 • Витрати
Інструкція
 • . 1

  Презирство і байдужість. Якщо чоловік заподіяв біль, і в душі оселилася образа на нього, то потрібно помститися йому, а для цього можна використовувати безліч способів. Найпростішим і дієвим способом помститися чоловікові — це потихеньку добивати його своїм презирством і байдужістю. Буде потрібно холоднокровність, і постійне перебування в поганому настрої. Важливо, щоб кривдник зрозумів, те, що зробив і попросив вибачення, тим більше що довго він таке випробування не витримає.

 • . 2

  Маленькі витівки. Переймаючись питанням про те, як помститися чоловікові за образу, можна скористатися маленькими пустощами. Наприклад, можна поставити жирну подряпину на його автомобілі, забруднити його діловий костюм або додати в чай проносного. У будь-якому випадку день буде зіпсований, а якщо робити такі капості щодня, то можна буде не думати над тим як позбутися від почуття образи на чоловіка, оскільки вона швидко мине, змінившись на гарний настрій, так як на ганьбу і поганий настрій чоловіка, дивитиметься досить забавно. Головне робити все з розумом, щоб чоловік не здогадався, хто підлаштовує йому маленькі неприємності.

 • . 3

  Слабке місце. Щоб помститися чоловікові за образу, як можна болючіше, слід знайти у нього найболючіше місце і нанести удар. Тоді бачачи його муки і біль, питання про те, як побороти образу, відпаде сам собою. Краще, звичайно, зробити все чужими руками, щоб він нічого не знав про те, людину, яка заподіяв йому біль, якщо, звичайно, немає необхідності, щоб чоловік був в курсі.

 • . 4

  Зрада. Помститися чоловікові можна, змінивши йому, краще з його кращим другом. Вчинивши так, можна систематично наставляти роги чоловікові, і тим самим сміятися за його спиною. Однак знаючи про те, як показати образу, можна час від часу грамотно натякати йому про можливість існування коханця. Якщо образа душить занадто сильно, то можна буде прокричати йому в обличчя, про те, що він не чоловік, так як його друг знає, як зробити жінку щасливою. Ці слова надовго виб’ють його зі звичної колії, можливо, він навіть засумнівається у своїх чоловічих здібностях, і у нього довго не буде відносин з жінками з цієї причини.

 • . 5

  Витрати. Багато жінок не знають, як реагувати на образу і роблять всякі дурниці, вимовляючи чоловікові, який він поганий, але це, ні до чого не приводить. Краще робити все з розумом, а саме порадувати себе дорогою обновкою, чоловіки, як правило, не люблять подібні витрати, і природно, чоловік буде дуже незадоволений, особливо, якщо покупка буде не одна. Образа викликає бажання помститися, але робити це потрібно грамотно, щоб не залишитися одній, зі своїми переживаннями і болем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :