Знімаємо авто з обліку

знімаємо авто з обліку

Вам знадобиться
 • Підготувати необхідні документи
 • Зняти з них копії
 • Підготувати автомобіль
Інструкція
 • . 1

  Процес зняття автомобіля з обліку виглядає цілком нешкідливим з теоретичної точки зору. На практиці така процедура займе не менше 2 — 4 годин простоїв у чергах і бігання з кабінету в кабінет.

 • . 2

  Без паперової тяганини і оглядів експертами-криміналістами не обійтися. Навіть попередній запис на прийом до відповідних кабінети та підготовка необхідних документів та їх копій ненабагато скоротить процедуру зняття транспортного засобу з обліку. Приводом для проведення такого заходу служить необхідність продати, переоформити або утилізувати транспортний засіб.

 • . 3

  Як зняти машину з обліку — далі в рекомендаціях. Передпродажна підготовка — найбільш часте підставу для проведення процедури зняття з обліку. Кожному із приводів для зняття відповідає певний пакет документів. Безболісне участь в знятті з обліку гарантує попередня підготовка основного пакету документів та їх копій, а також підготовка самого транспортного засобу.

 • . 4

  Велике значення відіграє проведення візуального огляду машини експертом-криміналістом. Якщо власник перед оглядом освіжив її на мийці, то огляд займе на багато менше часу і не викличе непотрібних підозр. У разі, коли відвідування мийки не представляється можливим, слід потурбуватися про чистоту номерних знаків і читаності номерів основних агрегатів. Наявність викрутки полегшить тяганину з номерами і з їх зняттям.

 • . 5

  Наступним кроком того, як зняти авто з обліку, служить надання документів на розгляд. Такий пакет включає заяву на зняття з обліку із зазначенням реєстраційних номерів, свідоцтво про держ. реєстрації, паспорт власника машини і його ІПН. Зі всіх зазначених документів необхідно попередньо зняти копії і прикласти їх в пакет. При зверненні про зняття довіреної особи, необхідно надати оригінал довіреності та її нотаріально завірену копію. При відсутності явних причин у відмові зняття з обліку, завершальним етапом служить видача транзитних номерів та картки обліку зняття.

 • . 6

  До причин, що перешкоджає проведенню процедури зняття з обліку, відносять наступне: перебування машини під арештом або в заставі, наявність заборгованості про оплату штрафів за порушення ПДР, невідповідність номерів або технічного стану агрегатів автомобіля.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :