Зроби сам: як зібрати розетку самостійно?

зроби сам: як зібрати розетку самостійно?

Вам знадобиться
 • Викрутка — індикатор
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Щоб самостійно поміняти забарахлила електричну розетку, потрібно відключити струм у квартирі і обов’язково переконатися, що в розетці немає напруги. Це можна зробити за допомогою викрутки-індикатора. Надалі знадобиться набір викруток, ізоляційна стрічка, плоскогубці і кусачки. На кришці відкручується гвинтик, кришка знімається, і можна послабити два болти розпірних пластин. При цьому розетка виходить із гнізда, далі відкручуються гвинти на клемах і повністю видаляється стара розетка. Тепер детальніше про те, як зібрати розетку заново.

 • . 2

  Фіксуємо дроти в клемах нової розетки (за правилами дроти мають кольорове маркування: робочий нуль — синій, фаза — чорна або червона, а якщо є захисне заземлення, то провід від нього жовтий або зелений), укладаємо дроти в гнізді і акуратно вставляємо в нього розетку. Закріплюємо распорочние гвинти розетки, встановлюємо і загвинчуємо кришку. Після цього можна підключити електроживлення і переконатися, що все вийшло. Якщо виникло питання про те, як полагодити розетку, то всі описані дії цілком підходять. Тільки замість зміни розетки треба буде заново зафіксувати дроти, зачистити контакти (надфілем або наждачним папером), підтягти настановні болти.

 • . 3

  Наведені вище рекомендації здадуться дитячим садом для тих, хто знайомий з 8-ми або 13-ти контактними роз’ємами, які потрібні при підключенні розетки фаркопу, необхідної при з’єднанні електроланцюзі автомобіля і причепа.

 • . 4

  Не слід переценівать свої результати ремонту розетки або вдало проведених замін старих розеток на нові. Навчитися можна всьому і досвід поступово накопичується. Але при більш складній проблемі, наприклад, якщо треба розібратися, як вивести розетку в інше приміщення чи як підключити ТВ розетку, краще звернутися до фахівця.

 • . 5

  Електрик, як і сантехнік, при всьому тому тиск, який чиниться на представників цих професій у плані зниження їх соціального статусу, залишаються практично незамінними супутниками нашого життя. Їх значення досить високо і не зміниться через одного самостійного подвигу по зміні задимів розетки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :