Звільнення за запізнення на роботу

звільнення за запізнення на роботу

Вам знадобиться
 • Робота
 • Запізнення
 • Знання законів
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу необхідно розібратися з питанням, як можна все ж звільниться за власним бажанням, якщо все ж на роботі проблеми. Справа в тому, що в будь-якому випадку, якщо хтось звільняється, то в трудову книжку пишуть запис як саме звільнений чоловік. Можна бути звільненим за статтею, за порушення трудової дисципліни, а можна звільниться за власним бажанням. У кожному разі, людина сама вирішує, як звільнитися з роботи.

 • . 2

  Якщо робочий порушить трудової порядок, то він буде звільнений у примусовому порядку. Мінус такого звільнення в тому, що на наступній роботі, коли прийматимуть на роботу, роботодавець буде дивитися в записі трудовий. І якщо людину звільнили за порушення, то швидше за все, новий роботодавець не захоче брати таку людину до себе, адже немає гарантій, що це не повториться. У разі, якщо склалася ситуація, що робочого хочуть звільнити, краще переступити через принципи і просити роботодавця дати можливість звільнитися самому.

 • . 3

  Дуже часто можна почути, що відбулося звільнення за запізнення на роботу. Така практика існує тому, що люди просто не знають правил, за порушення яких можуть звільнити. Головна причина — запізнення на роботу. У разі, якщо керівник захоче звільнити людину, то причина знайдеться, адже не секрет, що люди іноді спізнюються на роботу.

 • . 4

  Це може відбутися незалежно від бажання працівника. Можна просто не встигнути на метро, або перед маршруткою, в якій їде робочий, просто перекриють дорогу. Саме тому варто знати, за порушення чого можуть звільнити. Наприклад — за пияцтво, запізнення, невиконання поставлених завдань, та інше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :